Нечайко
Тетяна Володимирівна
учитель початкових класів
Шайген Анна
• Сертифікат Завершений курс англійської мови «Дитяче літо» (12 занять)
• Сертифікат Курс англійської мови General English (A1 – Common European Framework) (60 академічних занять)
• І місце учасника танцювального ансамблю «Первоцвіт» у всеукраїнському змаганні з сучасних танців «Кубок західного регіону 2013» м. Тернопіль у категорії діти 6-8 років формейшн стріт-данс-шоу
• Лауреат ІІІ премії Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» Золочівський Районний Народний Дім Сучасний танець друга вікова група
• ІІ місце учасника ансамблю «Первоцвіт» International Competitions “WORLD MODERN DANCING”
• ІІІ місце загальношкільного конкурсу малюнку «ілюстрація до улюблених творів»
• І місце у І турі конкурсу з української мови ім. П.Яцика
• І місце у ІІ турі конкурсу з української мови ім. П.Яцика
• ІV місце у ІІІ турі конкурсу з української мови ім. П.Яцика
Мартиняк Олег
• Учасник FESTIVAL UMENIA EURÓPA SPIEVA A TANCUJE PIŹO A PENDA
• Лауреат І премії ХІІ Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Львівська фортуна»
• ІІ місце учасника ансамблю «Первоцвіт» у категорії: Ювенали 2 формейшн у програмі: Стріт-данс-шоу International Competitions “WORLD MODERN DANCING”
• І місце учасника танцювального ансамблю «Первоцвіт» У всеукраїнському змаганні з сучасних танців «Кубок західного регіону 2013» м. Тернопіль у категорії діти 6-8 років формейшн стріт-данс-шоу
Берегуля Катерина
• ІІ місце у вокальному конкурсі «Голос Животоків»
• І місце у районному конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «дует»
• І місце у номінації «Оригінальність» серед учнів 1-4 класів у конкурсі патріотичної поезії «Поезія Гідності та Свободи»
Лип’як Софія
• Лауреат ІІ премії ХІІ Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Львівська фортуна»
• І місце в змаганні з плавання, присвячених 150-річчю з дня народження Андрея Шептицького
Терещук Олександра
• І місце у номінації «Декламація» серед учнів 1-4 класів у конкурсі патріотичної поезії «Поезія Гідності та Свободи»
• ІІ місце у Архієпархіальному конкурсі сучасної релігійної пісні «Пісня Серця», присвяченого Андрею Шептицькому 150-го року народження та Святої Матері. Львів 2015
Блозовська Софія
• ІІ місце у номінації «Оригінальність» серед учнів 1-4 класів «Поезія Гідності та Свободи»
• Лауреат ІІІ ступеня огляду-конкурсу читців та художньо-просвітницьких колективів, присвячених пам’яті Т.Г.Шевченка у номінації «Молодша вікова категорія»
Лилик Ярослав
• ІІІ місце в обласному турнірі з боротьби дзюдо «Олімпійці серед нас» серед юнаків та дівчат
Папірянський Святослав
• ІV місце в змаганні з плавання, присвячених 150-річчю з дня народження Андрея Шептицького
• Медаль ІІІ місце у Золочівських Районних змаганнях зі спортивної ловлі риби УТМР-2013